KTO SME?

Sme ženské hudobné trio, ktoré sa postará o hudobné obohatenie vašej firemnej akcie, eventu, vernisáže, svadby... Repertoár je rôznorodý, zahŕňa skladby z klasickej hudby, ale tiež z popovej, filmovej, muzikálovej a inej. Trio vám vďaka originálnemu zloženiu huslí a gitary prináša iný, zaujímavejší pohľad na hudbu. Tešíme sa na spoločné okamihy s vami! Členky tria 

Vlasta Veľasová

huslistka

Študovala som hru na husliach na konzervatóriu v Kroměříži a VŠMU v Bratislave. Okrem koncertnej činnosti mám v obľube pedagogický smer. Veľmi rada pracujem s deťmi, vyučujem hru na husliach, hru v orchestri a iné komorné zoskupenia. 

Lucia Klinovská

huslistka

Hru na husliach na konzervatóriu a vysokú školu som vyštudovala v Bratislave. S koncertovaním som začala už počas štúdia, hudbu milujem a využívam každú možnosť hrať. Mám za sebou stovky vystúpení doma aj v zahraničí. 


Aneta Tóthová

gitaristka

Hru na gitare som vyštudovala na Konzervatóriu v Bratislave a na hudobnej univerzite vo Viedni. Rada hrám v komornom zoskupení a s obľubou sa venujem pedagogickej činnosti. S nadšením pomáham deťom ako aj dospelým v učení a zdokonaľovaní sa v hre na gitare.